Koniec roku szkolnego

2018-06-22

22 czerwca świętowaliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Dla uczniów trzecich klas gimnazjalnych był to jednocześnie ostatni dzień w naszej szkole. Nie obyło się bez wzruszeń i wspomnień, dla niektórych nawet dziewięciu wspólnie spędzonych lat. Na otarcie łez uczniowie klas drugich przygotowali galę dla wyróżniających się, niekoniecznie w nauce, starszych kolegów i koleżanek.

Tego dnia pożegnaliśmy także przechodzących na emeryturę troje nauczycieli: Panią Jolantę Bujak, Panią Ewę Cywińską - nauczycielki klas I-III oraz Pana Adama Walczaka - nauczyciela wychowania fizycznego. Mamy nadzieję, że tak jak my ich, oni także będą nas ciepło wspominać.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć -https://photos.app.goo.gl/y8oKUduLa9WtUXDb7