Jak wygląda muzyka?

2018-06-19

Czy dźwięki są nam potrzebne na co dzień? A może od święta? Do jedzenia, do skakania, do spania czy do śpiewania? Może potrzebują ich tylko dzieci? Albo tylko dorośli?... Od wszystkich tych pytań kręci już nam się w głowie, dlatego ...... serdecznie zaprosiliśmy do udziału w konkursie plastycznym "Jak wygląda muzyka?". Pierwsze miejsce zajęła Samanta P., drugie Maja O.,trzecie Oliwia W. i Adriana P. Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymały dyplom oraz upominek.

Alina Kowalewska, Magdalena Czachor