Uwaga! Zbliża się kolejna wymiana młodzieży!

2018-05-17

We wrześniu odbędzie się kolejna międzynarodowa wymiana młodzieży. Tym razem uczniowie (10 osób) udadzą się na Łotwę, gdzie spotkają się z kolegami z Danii, Łotwy oraz Niemiec. Wszystkich siódmoklasistów zainteresowanych udziałem w wymianie prosimy o składanie zgłoszeń wraz esejem, w którym wyjaśnią dlaczego chcą i powinni wziąć udział w projekcie. Praca w języku angielskim powinna zawierać 100-120 słów. W procesie kwalifikacji chętnych, brane będą pod uwagę wyniki w nauce i oceny z zachowania za pierwszy okres roku szkolnego 2017/2018, osiągnięcia w różnych konkursach oraz umiejętności językowe. Zainteresowanych prosimy o składanie zgłoszeń wraz z esejem i powyższymi informacjami do nauczycieli języków obcych do 25.05.2018r. Wybrane osoby zostaną zaproszone na rozmowę w języku angielskim.