MIEJSKIE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

2018-04-27

24 kwietnia na boisku sportowym Szkoły Podstawowej nr 8 rozegrane zostały Mistrzostwa Miasta Wejherowa w piłce nożnej dziewcząt rocznik 2005 i młodszych. Do zawodów przystąpiły tylko trzy wejherowskie szkoły ( SP 5; SP6; SP8 ). Pomimo, że poziom zawodów był dość wysoki, to w całych zawodach padła tylko jedna bramka, którą zdobyła Patrycja Szatkowska (SP8) w meczu z SP 5. Pozostałe mecze kończyły się wynikami 0:0.

Skład zespołu Szkoły Podstawowej nr 8: Werczyńska Maja- bramkarka, Bonarowska Malwina, Górska Nikola, Kupferschmidt Wiktoria, Lessnau Oliwia, Meger Wiktoria, Reszka Kamila, Socha Maja, Szatkowska Patrycja.

Zawody powiatowe rozegrane zostaną 10 maja 2018 roku w Choczewie.

Opiekun: Grzegorz Janiszewski