POWIATOWY KONKURS WIEDZY O MORZU BAŁTYCKIM ROZSTRZYGNIĘTY

2018-04-18

12 kwietnia w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Morzu Bałtyckim dla klas szóstych. W konkursie wzięło udział 30 uczniów z 10 szkół powiatu wejherowskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 6A: Alicja Adamowicz, Antonina Kowalska i Agnieszka Stochaj. Uczestnicy musieli wykazać się m.in. znajomością mapy fizycznej i politycznej Bałtyku, cech fizycznych morza, historią powstania Bałtyku, a także fauna i florą. Ponadto zadaniem uczniów było rozpoznanie na fotografii polskich latarni morskich, rozwiązanie rebusów i krzyżówki.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Alicja Adamowicz

II miejsce - Agnieszka Stochaj

III miejsce - Michał Klein (Szkoła Podstawowa nr 1 w Luzinie) Wszystkim uczestnikom gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/pFeJWjOZDFXJCeVU2