Laureaci i finaliści

2018-04-11

9 kwietnia 2018 roku w historycznej sali BHP na terenie stoczni gdańskiej, odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych, ogłoszonych przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku na rok szkolny 2017/2018, zrealizowanych m.in. przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. Uczniowie naszej szkoły także odebrali tytuły laureatów. Są to :

Maksymilian Górski z klasy 3CG - laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego i Historycznego

Martyna Labuda z klasy 3AG – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Maciej Lubocki z klasy 3AG – laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego (pierwsza lokata w województwie!)

Oprócz tego Maciej oraz Maksymilian są finalistami Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Tytuły finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych otrzymali również :

Oliwia Rogacka z 7b – j.polski

Magdalena Awdziejczyk z 3BG – biologia

Weronika Mudlaff z 3EG – j.polski

Sonja Treder z 2EG – j.niemiecki

Wszystkim laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy!