Ferie z książką

2018-04-05

28 marca 2018 roku w bibliotece szkolnej odbyło się wręczenie nagród i dyplomów uczniom, którzy wzięli udział w konkursie „Ferie z książką”, zorganizowanym przez nauczycieli bibliotekarzy. Konkurs polegał na wykonaniu ilustracji lub napisaniu recenzji książki przeczytanej podczas ferii zimowych. Zdecydowana większość uczniów postanowiła zilustrować przeczytaną książkę. Prace naszych czytelników można było podziwiać w bibliotece szkolnej. Odbyło się również głosowanie, na podstawie którego zostały wyłonione zwycięskie ilustracje. Zagłosowało około 400 osób!

A oto wyniki konkursu:

1 Miejsce:

• Magdalena Mielke kl. 7C
  • Wiktoria Trzcińska kl. 4E
  • Samira Gołąbek kl. 2C
2 Miejsce:
  • Amelia Czerwionke kl. 1D
  • Kacper Ciołek kl. 2C
3 Miejsce:
  • Samanta Piątek kl. 1D
Wyróżnienie:
  • Urszula Schwann kl. 1D
  • Klaudia Szulta kl. 1D
  • Natasza Szuprytowska kl. 1D
Spośród głosujących wylosowana została i otrzymała nagrodę Weronika Stachera z klasy 3D.

Zdjęcia:https://photos.app.goo.gl/cOc90C4a7TTD5aap1