DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

2018-03-23

20 marca 2018r. nasza szkoła otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku rozpoczną naukę w klasach pierwszych oraz oddziałach przedszkolnych. Liczne grono przybyłych mogło zobaczyć nauczycieli klas 0-III występujących w specjalnie przygotowanym na tę okazję przedstawieniu pt.: „Zamieszanie w krainie bajek”. Nasi goście mieli okazję zwiedzić wszystkie zakamarki szkoły, gdzie również czekały wspaniałe atrakcje m.in.: dzieci mogły układać „Ścianki Figur”, do dyspozycji miały magiczny dywan, zabawy z  chustą animacyjną, malowanie buziek, spotkanie z Minionkiem i zabawy z robotami PHOTON. Panie ze stołówki szkolnej,w ramach towarzyszącego imprezie świątecznego kiermaszu przygotowały pyszną zupę, a małe łakomczuchy raczyły się watą cukrową! To był bardzo ciekawy dzień w naszej szkole i mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się uśmiechnięci i pełni zapału już we wrześniu.

ZDJĘCIA :https://photos.app.goo.gl/m240Ska2AQWmF7m93