Witaj nowy roku szkolny !

2017-10-06

Wakacje dobiegły końca. W naszej świetlicy znów gwar i zabawa. Uczniowie chętnie dzielili się swoimi letnimi wspomnieniami w pierwszym tygodniu nowego roku szkolnego. Dla wielu dzieci pierwszy dzień szkoły był również pierwszym dniem w świetlicy. Aby ułatwić im zapoznanie z życiem świetlicy, utworzyliśmy kodeks świetliczka i podpisaliśmy się swoimi dłońmi.

Bezpieczeństwo jest równie ważne w drodze do szkoły. Poznaliśmy zasady ruchu drogowego, aby utrwalić wiadomości i rozwinąć umiejętności techniczne, dzieci wykonały znaki drogowe.

Wraz z mijającymi tygodniami jesień coraz bardziej ukazuje swoje oblicza. Podczas zajęć na temat jesiennej pogody dzieci wykonały marchewki oraz kolorowe liście, które zdobią świetlicę.

W naszej świetlicy zawitały także piękne dary jesieni.

W związku z Światowym Dniem Morza (28.09) zorganizowaliśmy dla uczniów świetlicy konkurs plastyczny MORSKIE GŁĘBINY.

Zwycięzcy konkursu :

I miejsce – Michalina Górska kl. III b, Antonina Lenczowska kl. II b