Owocowy sukces klasy 5c!!!

2017-06-09

Miło nam poinformować, że zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu „Warzywa i owoce – nie zaszkodzi zjeść!” dla szkół podstawowych organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Ochrony Roślin zostali uczniowie klasy 5c!!! Nagrodami dla klasy będzie wyjazd do Laboratorium BayLab w Gdańsku prowadzonego przez firmę Bayer, natomiast szkoła otrzyma wyposażenie pracowni przyrodniczej. Już nie możemy się doczekać zajęć przy wykorzystaniu pomocy naukowych, które sami wygraliśmy. Wyjazdu oczywiście też. Przedstawiamy jeszcze relację z naszego happeningu.

Monika Mielewczyk