Baśnie znane i nieznane

2017-05-30

25 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 9  w Wejherowie odbył się III Miejski Konkurs „Baśnie znane i nieznane”. Wzięli w nim udział przedstawiciele pięciu szkół podstawowych naszego miasta. Również nasi uczniowie, przygotowani przez panie Annę Jarzembińską, Beatę Biniek i Mirę Skrzypkowską, stanęli w szranki z innymi, godnie reprezentując naszą szkołę. Naszą drużynę reprezentowali uczniowie klasy IVc: Paweł Biniek, Aniela Łukowicz i Zofia Markiewicz, kibicowali im: Martyna Jankowska, Emilia Hopa i Martyna Rosołowska. Zacięta rywalizacja zakończyła się sukcesem naszej reprezentacji.

Oto wyniki konkursu:

I Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8