Wygrał projekt - UCZNIOWSKA STREFA RELAKSU!

2017-04-21

W Budżecie Uczniowskim organizowanym przez Radę Rodziców uczniowie mogli składać swoje projekty dotyczące naszej szkoły. Na ten cel przeznaczono 5000 zł.

W regulaminowym terminie wpłynęły dwa projekty : UCZNIOWSKA KAWIARENKA i UCZNIOWSKA STREFA RELAKSU.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i aktywne włączenie się w tworzenie Budżetu Uczniowskiego, doceniamy wkład włożony w jego przygotowanie.

Na projekty mogli głosować w terminie 10-12.04.2017 uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie w klas IV - VI SP oraz I-III gimnazjum.

Głosy rozłożyły się następująco:

UCZNIOWSKA KAWIARENKA - 47,3 %

UCZNIOWSKA STREFA RELAKSU - 52,7 %

Projektem, który zostanie zrealizowany jest UCZNIOWSKA STREFA RELAKSU.