Budżet Uczniowski

2017-03-30

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie projektów do Budżetu Uczniowskiego. Pomysły są bardzo ciekawe i funkcjonalne.

Przedstawiamy projekty, które przechodzą do dalszego etapu. Od dnia dzisiejszego zapraszamy do ich reklamowania, przedstawiania pozostałym uczniom, aby w dnia 10-12 kwietnia 2017 mogli zagłosować na projekt, który najbardziej im się spodoba. Zachęcamy do zapoznania się z projektami :

• UCZNIOWSKA KAWIARENKA - pomysłodawcą jest Zofia Ceszke z klasy V E
  • UCZNIOWSKA STREFA RELAKSU - pomysłodawcą jest Patrycja Jankowska z klasy I DG wraz z uczniami ze swojej klasy.
Wpłynął jeszcze jeden ciekawy projekt, który ze względów formalnych - został dostarczony po regulaminowym czasie - nie został przyjęty do dalszego etapu budżetu.