KONKURS LOGOPEDYCZNY

2016-11-10

Zachęcam wszystkie dzieci w wieku 5-9 lat, które uczęszczają na terapię logopedyczną do wzięcia udziału w XXIV Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym „Pyszności z koszyczka babuni”.

Na konkurs należy przygotować pracę plastyczną ilustrującą łakocie z koszyka babuni, zawierające w swej nazwie głoski z szeregu syczącego (s, z, c, dz) i/lub szeregu szumiącego (sz, ż, cz, dż). Format pracy:A4, technika dowolna.

Wszystkie dzieci, które zechcą wziąć udział w konkursie proszę o dostarczenie pracy do gabinetu logopedy w terminie do 21 listopada 2016 roku, dokonam rejestracji uczestników konkursu oraz wyślę pracę w zbiorczej kopercie (rodzic musi wyrazić zgodę na udział). Organizator przewiduje atrakcyjne nagrody. Regulamin konkursu znajduje się na stronie współorganizatora konkursu www.komlogo.pl, zakładka konkursy lub w gabinecie logopedy.

Zapraszam do udziału!

Teresa Werno