1 czerwca na naszych uczniów czekało w szkole mnóstwo niespodzianek i atrakcji

2016-06-01

Z okazji Dnia Dziecka nasze kochane dzieciaki mogły „przejechać się” na motorach pod opieką księdza Sylwestra , obejrzeć wóz strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej w Wejherowie, który zajechał na dziedziniec szkolny. Pod czujnym okiem panów strażaków uczniowie zapoznawali się z wyposażeniem wozu, mogli wypróbować niektóre urządzenia służące do ratowania ludzi.

Dzięki wejherowskiej Policji, która użyczyła swój samochód i motor, dzieci mogły przez chwilę poczuć się jak prawdziwi policjanci.

Każde dziecko mogło skosztować cukrowej waty, zrobić sobie zdjęcie ze śmiesznymi akcesoriami: wąsami, kapeluszami, perukami, okularami. Hurtownia „Wakat” przygotowała dla naszych milusińskich upominki, baloniki.

W salach gimnastycznych odbywały się pokazy muzyczno – taneczne. Dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne Centrum Tańca „Szczepan” mogły pochwalić się swoimi umiejętnościami.

Dzieci z radością i wielkim entuzjazmem korzystały ze wszystkich przygotowanych dla nich atrakcji, które pomogła nam sfinansować Rada Rodziców.