Dzień otwarty Gimnazjum nr 3

2016-05-16

12 maja w progach naszej szkoły powitaliśmy przyszłych Kandydatów do naszego gimnazjum. Na ten dzień uczniowie i nauczyciele zaplanowali wiele atrakcji. Odwiedziło nas bardzo dużo szóstoklasistów zapoznając się z ofertą edukacyjną Gimnazjum nr 3 na rok szkolny 2016/2017. W oprowadzaniu po szkole towarzyszyli im nasi uczniowie, którzy chętnie opowiadali, co ciekawego dzieje się w naszej szkole, jak można spędzić fajnie czas po szkole, jakie mamy koła zainteresowań, drużyny sportowe, jak działa Samorząd Uczniowski oraz inne ciekawostki.

W gabinetach i salach lekcyjnych zaprezentowane zostały projekty edukacyjne drugoklasistów. Wśród wielu ciekawych projektów m.in. z historii, biologii,geografii, matematyki, języka polskiego, języka angielskiego i języka niemieckiego, plastyki, dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy z chemii i  fizyki.