Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia

2015-11-26

24.11.15r. z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia, odbył się Festiwal Misiowej Piosenki. Był to konkurs skierowany do uczniów klas I – III szkoły podstawowej. Wzięły w nim udział klasy: IIIa, IIId, IId, IIg, IIh. Zadaniem uczestników było zaśpiewanie dowolnej piosenki o pluszowym misiu. Uczniowe z ogromnym zaangażowaniem podeszli do postawionego zadania. Oprócz wspaniałego śpiewu mogliśmy podziwiać piękną choreografię i kolorowe kostiumy wykonane przez dzieci. Jury miało bardzo trudne zadanie. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców.

Oto wyniki konkursu:

• I miejce klasa IIIa integracyjna - p. Małgorzata Hallmann, p. Małgorzata Rogowska
  • II miejsce klasa IIId – p. Ewa Bielec
  • III miejsce klasa IIh – p. Hanna Gruba

Część konkursową poprzedziło przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy IIa integracyjnej opowiadające historię pluszowego misia. Mali aktorzy w pięknych kostiumach zachwycili dziecięcą publiczność. Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia bardzo dziękujemy za przybycie, a zwycięźcom konkursu gratulujemy!