Zebranie z rodzicami w świetlicy szkolnej

2015-10-22

13 października 2015r. w świetlicy szkolnej odbyło się zebranie z rodzicami, na którym zostały przekazane następujące informacje:

1.Nauczyciele nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w świetlicy.

2.Rodzic w momencie odbioru dziecka ze świetlicy musi poinformować o tym nauczyciela.

3.Obowiązuje zakaz przynoszenia przez uczniów gier komputerowych, tabletów, konsol itp.

4.Uczniowie wychodzą na lekcje 5 minut przed rozpoczęciem przerwy.

5.Nauczyciele odpowiadają za dzieci aktualnie znajdujące się w świetlicy.

6.Uczniowie zobowiązani są do przebywania w sali w obuwiu zmiennym.

7.Wszystkie bieżące informacje umieszczane są na tablicy informacyjnej znajdującej się przy świetlicy.

8.Telefon kontaktowy do świetlicy: 58 738-63-08

9.Uczniom nie wolno chodzić do sklepiku szkolnego w czasie przebywania w świetlicy.

10.W świetlicy przyznawane są comiesięczne nagrody za wzorowe zachowanie, aktywny udział w zajęciach świetlicowych oraz postawę koleżeńską godną naśladowania.

11.Przyznawane są również plusy i minusy, odpowiednio za dobre i złe zachowanie oraz pracę na zajęciach. Jeśli uczeń otrzyma dziesięć plusów lub minusów, informacja ta przekazywana jest rodzicom oraz wychowawcy.