2015-06-22

17.06.2015 na zaproszenie dzieci z grupy Oc, Od, Ic, Ie oraz nauczycieli przybyła do naszej szkoły pani policjant z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Dzieci powitały z uśmiechem niecodziennego gościa. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak ważna odpowiedzialna i niebezpieczna jest praca policjanta. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie z zasad bezpieczeństwa, które na pewno długo pozostanie w pamięci naszych dzieci! Duże zainteresowanie u dzieci wywołało umundurowanie i wyposażenie pani policjant.