Bajka z życzeniami

2015-06-02

W środę 27 maja 2015r. dzieci z klasy Ic wystąpiły z okazji Dnia Mamy i Taty w przedstawieniu pod tytułem „Bajka z życzeniami”. Wcielając się w postaci z ulubionych bajek obiecały spełnić marzenia rodziców. Jaś i Małgosia zbierali na prezent jagody, a od Babi Jagi dostali słodycze. Wilk pomógł Czerwonemu Kapturkowi zbierać stokrotki i zatańczył z nią walczyka. Polną drogą przywędrował rybak ze złotą rybką. Kwiatowe wróżki tańczyły, a z daleka przybyły elfy i krasnoludki razem z Królewną Śnieżką. Serdeczne podziękowania za trud wychowania złożyli król i królowa. Dzieci uhonorowały swoich opiekunów własnoręcznie przygotowanymi medalami dla najlepszych rodziców na świecie.