Wejherowo Biega

2015-05-26

Uczniowie z klasy II c wzięli udział w akcji „Wejherowo Biega”, która odbyła się 23 maja w Parku Miejskim w Wejherowie. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. Imprezie patronował Prezydent Miasta Wejherowa Krzysztof Hildebrandt. Uczniowie z klasy II c wcześniej pilnie trenowali pod okiem wychowawczyni Ewy Hoppe i w sobotę przebiegli dystans 2 km. Otrzymali okolicznościowe koszulki i pamiątkowe medale. Wszyscy byli dumni, że osiągnęli sukces.