VIII Wojewódzki Konkurs English Poetry and Drama

2015-05-13

7 maja 2015r. w Zespole Szkół nr 1 w Redzie odbył się VIII Wojewódzki Konkurs English Poetry and Drama. Tegorocznym hasłem było It\'s all up to you (Wszystko zależy od ciebie). Wzięły w nim udział trzy grupy z naszej szkoły -  jedna wystąpiła ze scenką, do której uczniowie samodzielnie napisali scenariusz, a dwie grupy rywalizowały w kategorii piosenka.

Uczniowie przygotowujący scenkę o tytule Alice in Problemland zajęli pierwsze miejsce. W skład grupy wchodzili: Zuzanna Chamera, Karolina Krasińska, Katarzyna Sławińska, Jędrzej Dziewior, Paulina Szatanik (z IIIg), Daria Pranga, Agnieszka Lechicka (z IIg) oraz Mateusz Popiel (z Ig), który otrzymał również nagrodę indywidualną. Uczniów przygotowywała pani Dorota Tandek.

Drugie miejsce w kategorii piosenka zajęli Magdalena Szymańska, Marta Hinc oraz Radosław Milewski (z IIg) z piosenką ” Try” Colbie Caillat.

Serdecznie gratulujemy pozycji na podium i życzymy dalszych sukcesów!