Z wizytą w Jednostce Wojskowej

2015-05-11

8 maja 2015 r. grupy Oc i Od wyruszyły na Dzień Otwarty Jednostki Wojskowej w Wejherowie. Wizyta ta dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń. W czasie zwiedzania, przedszkolaki dobrze się bawiły. Miały okazję zapoznać się ze specjalistycznym sprzętem, takim jak np. broń, maski gazowe, wykrywacz metalu. Zerówkowicze uczestniczyli w prezentacji samochodów i sprzętu wojskowego. Mogliśmy również wejść do środka pojazdów, co sprawiło nam ogromną radość. Żołnierze stworzyli bardzo miłą atmosferę, dzięki której dzieci śmiało podchodziły do wojskowych, zadawały pytania oraz podziwiały wszelkie akcesoria wojskowe. Gospodarze przygotowali dla gości dużo atrakcji, ale największą niespodzianką była wojskowa grochówka, którą przedszkolaki zjadły z apetytem.