Wesoła Ósemka

ul. Nanicka 22,
84-200 Wejherowo,
tel.: 58 672 17 15

Zdolnych motywować, słabszych inspirować, sportowców kreować, wszystkich integrować.

Nadanie imienia Gimnazjum

2009-05-07

30 kwietnia2009r. odbyła się uroczystość nadania imienia Gimnazjum nr 3 oraz sztandaru.Od tej chwili nosi imię Martyrologii Piaśnicy.

Uroczystości poprzedziła msza św. w kościele p.w. Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej.W czasie mszy poświęcono nowy sztandar szkoły. W uroczystościach ucestniczyli zaproszeni goście.

Pomorski Kurator Oświaty pan Zdzisław Szudrowicz, prezydent Miasta Wejherowa pan Krzysztof Hildebrandt, pracownicy i młodzież naszej szkoły. W tym dniu została wręczona Nagroda Kuratora naszej nauczycielce p. Zofii Lietzow oraz stypendia dla najlepszych uczniów i sportowców szkolnych.

Komunikat

[x] ZAMKNIJ